Organizator:

Rozpoczęło się święto hodowców gołębi pocztowych!

Podziel się

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich ruszyły Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów 2019 oraz 36. Olimpiada Gołębi Pocztowych.

 

To wyjątkowe święto potrwa aż 3 dni, aby w pełni zaspokoić ciekawość miłośników i hodowców gołębi pocztowych przybyłych na to wydarzenie. Podczas ekspozycji zwiedzający mogą zapoznać się z najlepszymi okazami gołębi pocztowych na świecie, a także kompleksową ofertą dla hodowców, która zajmuje powierzchnię ponad 25.000 m2.

XXXVI Olimpiada Gołębi Pocztowych to wydarzenie najwyższej rangi, możliwość jej orgaznizacji jest olbrzymim wyróżnieniem nie tylko dla Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale i samego Poznania. Specjalnie zaaranżowane stoiska, a także bogata oferta interesujących prelekcji i seminariów z pewnością przykują uwagę niejednego hodowcy.

Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów są jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce, które może śmiało konkurować z innymi ekspozycjami również z zagranicy. Swój udział potwierdziło blisko 200 wystawców z 14 krajów świata. Większość hodowli pochodzi z Belgi, Holandii i Niemiec. Oczywiście nie zabraknie również polskich topowych hodowców. Tegoroczni wystawcy bardzo solidnie i z pomysłem przygotowali projekty sowich stoisk. Efekt ich starannej pracy można zobaczyć podczas trwającego wydarzenia, obserwując ich wyjątkowe aranżacje z wykorzystaniem wysokiej zabudowy.