Organizator:

Zapraszamy na Letni Targ Ogrodniczy

Podziel się

Ogrodnicze powitanie lata na Międzynarodowych Targach Poznańskich! W czasie dwudniowego wydarzenia w weekend 20 – 21 czerwca, będzie można kupić wszelkie odmiany roślin, narzędzia i akcesoria ogrodnicze. Nie zabraknie też innych atrakcji.

Imprezy wracają na MTP. Pierwszym wydarzeniem po przerwie będzie Letni Targ Ogrodniczy, który  odbędzie się na terenie zewnętrznym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wśród wystawców pojawią się producenci roślin domowych i ogrodowych, producenci oraz dystrybutorzy narzędzi ogrodniczych, dekoracji zewnętrznych, donic  czy małej architektury ogrodowej.  Targ będzie świetną okazją do zakupów oraz spotkań z ekspertami i miłośnikami ogrodnictwa  w ramach sąsiedzkiego punktu wymiany roślin. To nie wszystko. Na miejscu będzie można kupić również produkty regionalne oraz rękodzieło, a na wszystkich głodnych czekać będzie strefa foodtruck.

 

Zapraszamy w godzinach 10 – 16 (sobota) oraz 10 – 15 (niedziela).  Wydarzenie odbędzie się na terenie zewnętrznym od strony  ulicy Śniadeckich,  dla publiczności otwarte będą wejścia od strony ul. Roosvelta (Wejście Wschodnie) oraz ul. Śniadeckich (Wejście Zachodnie). Wjazd autem dostępny jest od strony ul. Bukowskiej (brama nr 7).

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny dla emerytów, dzieci do 13 r. ż., posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz osób o znacznym stopniu niepełnosprawności i ich opiekunów.

Bilet na Letni Targ Ogrodniczy kosztuje 5 zł. Zapraszamy do zakupu biletu z wjazdem, upoważniającego do parkingu w godzinach otwarcia wydarzenia oraz jednorazowego wejścia na Targ. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kliknij banner i kup bilet online! 

 

Uwaga, w czasie wydarzenia nie będzie prowadzonej sprzedaży w kasach.

Dokładamy wszelkich starań, by wydarzenie było 100% bezpieczne dla naszych zwiedzających zachowując wszelkie normy i zalecenia sanitarne. W związku z wytycznymi GIS wszyscy zwiedzający są proszeni przy zakupie biletu o wypełnienie ankiety epidemicznej online, również Ci dla których wstęp jest bezpłatny. Można to zrobić poprzez wybranie biletu za 0 zł na dany dzień.