Organizator:

Laureaci Złotego Medalu 2019

Podziel się

Sprawdź jakie firmy sięgnęły po złoto w konkursie o Złoty Medal MTP.

Laureaci Złotego Medalu 2019

 

W trakcie targów Gołębi Pocztowych i Akcesoriów w 2019 roku po raz pierwszy w historii odbyło się wręczenie nagród w prestiżowym konkursie Złoty Medal MTP, nagrodę otrzymały innowacyjne produkty marki Benzing, która zdobyła aż 3 medale!

 

 

Producent: Gantner Pigeon Systems GmbH,

BENZING M3

 

Urządzenie synchronizujące BENZING M3 w unikalny sposób łączy najprostszą operację ze złożonością technologiczną iw związku z tym stanowi rewolucyjny rozwój zegarów gołębi. BENZING M3 wzbudzi entuzjazm u wszystkich hodowców gołębi, którzy cenią sobie prostą i logiczną obsługę swojego zegara w pięknym nowym i nowoczesnym designie.

benzing_m3.jpg

Producent: Gantner Pigeon Systems GmbH,

BENZING Live!

 

Nowy BENZING Live! rozpoczyna przyszłość sportu gołębiarskiego. Po raz pierwszy mogą być wszystkie dane taktowanych gołębi natychmiast na stronie www.benzing.live. Wyniki są dostępne w czasie rzeczywistym i można je przesyłać z dowolnego miejsca na świecie. Z BENZING Live! hodowcy gołębi mogą śledzić czas przybycia swoich gołębi na żywo i porównać je z danymi innych gołębi w dowolnym miejscu na świecie. BENZING Live! utrzymuje przy życiu tradycje gołębi sportowych, ale rewolucjonizuje technologię. BENZING Live! jest dostarczany z kartą SIM podobną do tej z telefonu komórkowego. Po podłączeniu urządzenia można się zarejestrować i uzyskać dostęp za pomocą osobistego hasła - bezpiecznie i wygodnie. Nie jest wymagane połączenie internetowe ani skomplikowana instalacja wstępna.

ticketmaster-logo-main_0.jpg

Producent: Gantner Pigeon Systems GmbH,

BENZING Speed Antenna

 

Nowa antena BENZING PLB Speed przekonuje całym zestawem funkcjonalności poprzednich anten BENZING, ulepszoną o dodatkowe moduły w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i prędkości.

Dzięki specjalnej konstrukcji i zachodzącym na siebie polom antenowym BENZING gwarantuje najwyższy poziom niezawodności taktowania na całej powierzchni anteny. Ponadto nowa antena SPEED oferuje nowy zakres testowania pierścieni chipów, wskazany przez sygnały LED i osobny test funkcjonalny każdego pojedynczego pola anteny. Podwójne taktowanie gołębi prowadzi do podwójnego efektu bezpieczeństwa, całkowicie eliminując dysfunkcje.

Technologia BENZING PLB Speed Antenna jest dostępna w 2 różnych rozmiarach:

- 8 anten polowych PLB prędkości 47,5 x 30 cm

- 12 anten polowych PLB Speed 76,5 x 30 cm

benzing_speed_antena-002.jpg