Organizator:

O targach

Podziel się

Wszystko co najważniejsze w hodowli Gołębi Pocztowych znajdziesz na Targach Gołębi Pocztowych.

Targi Gołębi Pocztowych Poznań to miejsce spotkań hodowców Gołębi Pocztowych z Polski i zagranicy. To w sercu Wielkopolski na Międzynarodowych Targach Poznańskich, zwiedzający będą mieli możliwość zakupić nie tylko gołębie pocztowe, ale także pasze oraz niezbędne produkty do ich hodowli. Na hodowców czeka kompleksowa oferta blisko 150 wystawców, prezentowana aż w 4 pawilonach wystawienniczych.

Targi to miejsce spotkań pasjonatów z całego świata, którzy podczas wspólnych rozmów dzielą się swoim doświadczeniem w hodowli tych wspaniałych ptaków. Obecność krajowych i zagranicznych firm pozwala na wybór szerokiej gammy produktów, niezbędnych do utrzymania prawidłowej kondycji tych ptaków.

 

W trakcie targów Gołębi Pocztowych i Akcesoriów w 2019 roku po raz pierwszy w historii odbyło się wręczenie nagród w prestiżowym konkursie Złoty Medal MTP, nagrodę otrzymały innowacyjne produkty marki Benzing, która zdobyła aż 3 medale!

 

Producent: Gantner Pigeon Systems GmbH,

BENZING M3

 

Urządzenie synchronizujące BENZING M3 w unikalny sposób łączy najprostszą operację ze złożonością technologiczną iw związku z tym stanowi rewolucyjny rozwój zegarów gołębi. BENZING M3 wzbudzi entuzjazm u wszystkich hodowców gołębi, którzy cenią sobie prostą i logiczną obsługę swojego zegara w pięknym nowym i nowoczesnym designie.

 

Producent: Gantner Pigeon Systems GmbH,

BENZING Live!

 

Nowy BENZING Live! rozpoczyna przyszłość sportu gołębiarskiego. Po raz pierwszy mogą być wszystkie dane taktowanych gołębi natychmiast na stronie www.benzing.live. Wyniki są dostępne w czasie rzeczywistym i można je przesyłać z dowolnego miejsca na świecie. Z BENZING Live! hodowcy gołębi mogą śledzić czas przybycia swoich gołębi na żywo i porównać je z danymi innych gołębi w dowolnym miejscu na świecie. BENZING Live! utrzymuje przy życiu tradycje gołębi sportowych, ale rewolucjonizuje technologię. BENZING Live! jest dostarczany z kartą SIM podobną do tej z telefonu komórkowego. Po podłączeniu urządzenia można się zarejestrować i uzyskać dostęp za pomocą osobistego hasła - bezpiecznie i wygodnie. Nie jest wymagane połączenie internetowe ani skomplikowana instalacja wstępna.

 

Producent: Gantner Pigeon Systems GmbH,

BENZING Speed Antenna

 

Nowa antena BENZING PLB Speed przekonuje całym zestawem funkcjonalności poprzednich anten BENZING, ulepszoną o dodatkowe moduły w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i prędkości.

Dzięki specjalnej konstrukcji i zachodzącym na siebie polom antenowym BENZING gwarantuje najwyższy poziom niezawodności taktowania na całej powierzchni anteny. Ponadto nowa antena SPEED oferuje nowy zakres testowania pierścieni chipów, wskazany przez sygnały LED i osobny test funkcjonalny każdego pojedynczego pola anteny. Podwójne taktowanie gołębi prowadzi do podwójnego efektu bezpieczeństwa, całkowicie eliminując dysfunkcje.

Technologia BENZING PLB Speed Antenna jest dostępna w 2 różnych rozmiarach:

- 8 anten polowych PLB prędkości 47,5 x 30 cm

- 12 anten polowych PLB Speed 76,5 x 30 cm

 

 

Targi to świetna okazja, aby zakupić gołębie bezpośrednio od hodowcy. Podczas dnia biznesowego w piątek profesjonaliści mogą porozmawiać z firmami oraz kontrahentami na temat wzajemnej współpracy, dzień dla biznesu skupiony jest głównie wokół kontraktacji i spotkań. 

Targi Gołębi Pocztowych Poznań odbywają się równolegle do Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych Poznań.